• Elektromos hulladék : „Elektroodpad - Dopad 6“

• Iskolánk két tanulója, Nagy Liana és Romada Barbara, részt vettek a Živica polgári társaság és a SEWA cég által meghirdetett  „Elektroodpad - Dopad 6“ elnevezésű projektben. Záježovában háromnapos továbbképzésen vettek részt, ahol sok új és érdekes tényt tudtak meg az e-hulladékról. A tapasztalataikat felhasználták a diáktársaik felvilágosításánál a kortárs oktatás keretében. Meglátogatták a környékbeli óvodákat és játékos formában bemutatták nekik az e-hulladék helyes szeparálását. A munkájukról videót készítettek.

• Igazgatói szabadnap

• Értesítjük a tisztelt Szülőket, hogy 2023. május 9-én, kedden az iskola összes tanulója igazgatói szabadnapot kap.

Ezen a napon az iskola minden pedagógusa kötelező aktualizációs képzésen vesz részt.